Bij NHA ben je verzekerd van een kwalitatieve opleiding. In de afgelopen 90 jaar volgden al zo'n 2 miljoen tevreden cursisten een thuisstudie bij ons. De ervaring van onze cursisten vinden we ontzettend belangrijk en we streven dan ook naar een zo hoog mogelijke tevredenheid. Ontdek hier hoe onze cursisten NHA beoordelen en lees hun reviews!
Studeer in je eigen tempo
Met persoonlijke begeleiding
90 jaar ervaring
15 dagen gratis op proef
Niet geslaagd, lesgeld terug garantie
REVIEWERS
Linda Buschman (60): "Ik werk fulltime als wetenschappelijk uitgever en ben altijd omringd door wetenschap. Om te ontspannen heb ik wat creatieve hobby’s. Om ook mijn andere hersenhelft actief te houden ben ik met de taalcursus Spaans begonnen en dat bevalt me heel goed!
Een nieuwe uitdaging voor je brein is altijd goed en het is natuurlijk ook heel leuk om je ergens in vast te bijten. Een taal leren is een perfecte manier om je brein tot het uiterste te testen en daarnaast jezelf te leren verdiepen in een ander, van personen tot culturen. Ik kan al korte gesprekjes voeren met mijn buren uit Venezuela."
Martin van Elmpt (51): "Na 20 jaar was ik toe aan een andere invulling van mijn werkende leven. Ik volgde twee opleidingen tegelijkertijd: een algemene opleiding tot coach en aanvullend Psychologie van Hoogbegaafdheid.
De thuisstudies van NHA waren perfect te combineren met het starten van mijn eigen bedrijf. Ik leerde wanneer het mij uitkwam. Inmiddels heb ik mijn bedrijf al aardig op de rit. Op basis van de studie schreef ik zelfs een boek; Dat werkt anders. Dat had ik een jaar geleden nooit durven dromen."
Joëlle Stapelkamp (35): “Ik geef al 12 jaar groepslessen bij diverse sportscholen. Samen met een vriendin ben ik een eigen bedrijfje gestart waarin we bootcamp en personal training aanbieden. Ik wilde graag mijn kennis uitbreiden en verdiepen, daarom ben ik deze opleiding gaan volgen. Dat bevalt goed: het huiswerk wordt snel nagekeken en de docenten sturen je bij waar nodig.
Zelf heb ik een aantal jaar geleden een burn-out gehad. Toen heb ik ervaren hoe belangrijk sport en voeding is voor het lichaam, maar zeker ook voor de geest. Ik vind het heerlijk om mensen te verbinden, motiveren en enthousiasmeren. De opleiding Personal Trainer geeft me de kans net dat beetje extra verdieping in mijn begeleiding toe te voegen."
8/10
Bedrijfskunde met Management
"Erg tevreden over de opleiding. Vooral heel fijn dat je in je eigen tempo kunt studeren op momenten dat het jou uitkomt. Begeleiding is erg prettig."
---
10/10
Cognitieve Gedragstherapie (CGT)
"Het is een erg mooie opleiding met goede inhoud die ook goed te begrijpen is. De inhoud is duidelijk geschreven en erg leerzaam."
---
10/10
Human Resource Management (HRM)
"Goede cursus, duidelijke instructies, overzichtelijk, nuttige feedback, juiste niveau. Helemaal aan te passen aan het tempo wat realiseerbaar is."
10/10
Aquarelleren
"Mijn huis werkbegeleider geeft me prima feed back. Opbouwend maar ook met duidelijke aanwijzingen waar ik wat aan heb. ik geniet van de cursus."
---
8/10
Bierbrouwen
"Leuke cursus, goed en makkelijk geschreven teksten. Docent begeleiding was prima. De huiswerkopdrachten mogen wel wat uitdagender. Wel leuk dat je zelf een bier moet brouwen. Kortom, leuke cursus, aan te bevelen!"
---
10/10
Keyboard
"Net begonnen met cursus keyboard van NHA. Duidelijke uitleg, digitale leeromgeving en een schriftelijke map werk zeer prettig. Ontzettend leuk om met muziek bezig te zijn. Een aanrader!"
10/10
Duits voor Beginners + Gevorderden
"Ik ben inmiddels bij het 7e hoofdstuk tot heden is alles nog steeds duidelijk. Zelfs tijdens mijn vakantie in Oostenrijk al gebruik gemaakt van de opgedane kennis. Huiswerk indienen gaat eenvoudig en krijg ook best snel feedback. Tot heden ben ik tevreden."
---
8/10
Spaans voor Beginners + Gevorderden
"Ik ben bezig met de cursus spaans. Het is best pittig maar wordt op een leuke manier aangeboden. Het is fijn dat er ook gesproken materiaal bij zit zodat men de klanken beter kan herkennen en leren."
---
10/10
Arabisch voor Beginners
"Kwaliteit/prijs verhouding is zeer goed. Ik was verrast te zien hoe de cursus in elkaar steekt. Heel overzichtelijk. Het lesmateriaal is prima, het feit dat ik overal kan inloggen maakt het erg toegankelijk. Kortom, ik ben heel blij met mijn keuze voor het NHA."
8/10
Kindercoach + Kinderpsychologie
"Nu een aantal maanden bezig. De lesstof is erg interessant en goed te leren en te begrijpen. De snelheid van het nakijken van het huiswerk ook super en bij vragen is er snel antwoord. Ben erg tevreden."
---
6/10
Hovenier
"Van wat ik nu heb geleerd interessant maar ik mis de juiste opbouw en eigenlijk net iets meer informatie, dan wel praktische informatie over de Hoveniers opleiding."
---
10/10
Professional Organizer / Opruimcoach
"Hoewel ik nog niet op de helft van de opleiding ben is het echt een top opleiding. Niet alleen heel interessant maar ook heel leuk om mee bezig te zijn. Opleiding is heel divers. Docent stuurt heel vlot het nagekeken huiswerk terug met heel waardevolle feedback."
8/10
VWO Biologie
“Erg fijn. Kan zelf bepalen wanneer je er tijd voor hebt. Ik combineer dit met een HBO studie en moet het dus vaak afwisselen. Verder erg fijn dat het huiswerk binnen 1-2 dagen wordt nagekeken en voorzien is van uitleg als er een vraag gesteld was.”
---
10/10
HAVO Wiskunde A
“Ik ben heel blij met mijn cursus Wiskunde A havo. Het is heel duidelijk en overzichtelijk ingedeeld. Het huiswerk wordt snel nagekeken, waardoor ik snel weer verder kan. Kan het iedereen aanraden!”
---
10/10
VMBO Engels
“Fijne lesmethode en goede feedback van de docent. Het is gemakkelijk te gebruiken.”
Leuke opleiding! Soms zijn de vragen niet helemaal duidelijk. Ik had graag van te voren willen weten dat je echt niet voldoende hebt aan de kleine make-up koffer die je erbij krijgt en nog echt veel bij moet kopen ipv dat er gezegt word dat je met de koffer mee uit te voeten kan en naarmate de opleiding verder gaat spullen erbij KAN kopen.. ik had de make-up koffer groter verwacht
Als hobby is het leuk om te leren; voor het beroep DAA gaat de opleiding niet echt diep genoeg. Ik mis, omdat er al geen stage moet worden gedaan, wat filmpjes over verschillende alledaagse onderzoeken zoal bv lymfeknopen leren voelen en hart/polsslag leren voelen bij een hond. Verder is het OK, de lessen worden snel nagekeken en leuke feedback.
De cursus vind ik pittiger dan ik had verwacht. Maar mede hierdoor vind ik heel plezierig. Ik mis wel de mogelijkheid om vragen te stellen over de opdrachten aan mijn docent.
Om kennis te vergaren en om feedback te krijgen van mijn docent brengt je verder in de toekomst. Je leert van de cursus dingen die je in de praktijk kan toepassen. De cursus doet mijn verwachting stijgen. Het doet aan mijn verwachting een top cursus
Ik had al eerder een Italiaanse taalcursus gevolgd. De NHA cursus is een hele goede cursus voor mij omdat het in combinatie met de eerdere cursus heel goed werkt. Het is niet alleen omdat dingen herhaald worden, maar ook omdat de stof prima uitgelegd wordt. Ook ben ik zeer tevreden met de begeleiding. Ik kan alles vragen en in de antwoorden wordt ruimschoots uitleg gegeven en ook zaken toegevoegd die de stof voor mij compleet maken.
het is zeer duidelijk geschreven en de lessen zijn goed te volgen ( ik leer uit de map wat ik heel erg makkelijk vind) nagekeken huiswerk krijg je ook heel snel weer retour van de docent.
Een zeer leerzame cursus. Fijn dat er veel oefenopdrachten in de lessen zijn opgenomen.
De cursus voldoet aan de omschrijving, een laag instapniveau en zeer goede lesstof.Ook de assistentie van de docent is zeer goed en duidelijk. De cursus is een echte aanrader voor iemand die met Arduino aan de slag wil gaan.
De cursus is erg leerzaam , hij is gemakkelijk te onthouden, de bieren waar het over gaat zijn ook de bekende bieren en gemakkelijk te kopen ikn de meeste winkels, de cursus zou bijgewerkt mogen worden naar deze tijd , er zijn bepaalde zaken die al jaren achterlopen in de cursus
De cursus is erg interessant en goed te doen, het huiswerk wordt vlot nagekeken, dit werkt erg prettig!
Volg nu 2021 bij nha de tweede cursus filosofie en levensbeschouwing tot nu toe ben ik tevreden omdat deze cursus evenals de vorige wereldgodsdiensten 2020/2021 mijn blik heeft verruimd. De lessen waren duidelijk en boeiend uitnodigend studie voort te zetten. Correcte begeleiding door docente(n)
Het is een zeer leuke en interessante cursus! Een min puntje is dat het soms iets wat lang duurt voordat je huiswerk nagekeken is.
Selecteer een optie
Jouw bewaarde opleidingen
Onderstaand tref je een overzicht van jouw bewaarde opleidingen.
Stap 1: Opleiding | Studieduur | Lesgeld | |
---|---|---|---|
Stuur dit overzicht naar je e-mail
Wachtwoord wijzigen?
Benieuwd naar onze opleidingen? Vraag nu een studiegids voor jouw favoriete categorie aan. Je ontvangt deze gratis per post én je ontvangt ook een digitale gids voor specifieke opleidingen direct in je mailbox.
Kosteloos naar de volgende stap in jouw carrière!
Ben je werkend of werkzoekend? Of ben je juist toe aan een carrièreswitch?
Met het STAP-budget krijg jij tot € 1.000,- subsidie om je te ontwikkelen. Zo krijg jij regie over je positie op de arbeidsmarkt!
Om jouw STAP-budget dan aan te kunnen vragen, heb je wel eerst een STAP-aanmeldbewijs nodig.
Door deze nu alvast vrijblijvend aan te vragen, zorg je ervoor dat je als één van de eersten je STAP-budget kunt regelen!
Wij sturen je dan ook een herinnering hiervoor. Wel zo handig, er zijn namelijk maar een beperkt aantal STAP-budgetten per ronde (Op=Op). De eerstvolgende STAP-ronde is maandag 3 juli.
Die kans laat jij toch niet liggen?